Міські соціальні ініціативи: 268,1 тис. грн перераховано для 457 мешканців Дрогобицької громади у червні 2021р.

23 Червня 8:00

У межах Дрогобицької міської територіальної громади працюють декілька комплексних програм соціального спрямування, серед яких – комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями (затверджена рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 22.01.2021р. №68).

У червні 2021р. в межах цієї програми 154,5 тис. грн виплачено 296 особам, що відносяться до таких категорій громадян:
✔️особи з інвалідністю I групи (лежачі);
✔️особи з інвалідністю I групи по зору;
✔️сім’ї, в яких зареєстровано двоє і більше непрацюючих осіб з інвалідністю, серед яких є особи з інвалідністю I або II групи або діти з інвалідністю;
✔️одинокі непрацюючі особи з інвалідністю I-II груп;
✔️особи, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Міська комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачає виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
У червні 2021р. з бюджету територіальної громади виділено 12,3 тис. грн для покриття пільг.

Також рішенням сесії Дрогобицької міської ради затверджено комплексну програма соціального захисту репресованих осіб, воїнів УПА і членів їхніх сімей, на виконання якої призначається щомісячна доплата до пенсії учасникам національно-визвольних змагань, членам Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА, а також адресні допомоги політичним в’язням та особам, які реабілітовані як жертви репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років.
Назагал сума виплати складає 27.7 тис. грн у червні 2021р.

Незважаючи на постійну увагу міської влади до малозахищених верств населення, багато людей звертається до міського голови за фінансовою допомогою. У продовж травні 2021 року подано 81 заяву. Виплата даної адресної допомоги нараховує 62,6 тис. грн.

Особлива увага приділяється учасникам антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), членам родин загиблих та родин Героїв Небесної Сотні.
У межах міської програми у червні призначено одноразову грошову допомогу членам сімей загиблих учасників АТО/ООС на суму 11 тис. грн.

Загальна сума виплат у червні 2021 року становить 268,1 тис. грн.

Чат-бот Гаряча лінія