Ліцей № 2 Дрогобицької міської ради Львівської області

Директор
Панькевич Лариса Іванівна

ЄДРПОУ

22410098

Контакти

Адреса:
вул. Козловського,17
Телефон:
(0324)20386
E-mail:
[email protected]
Website:
https://lyc2.org.ua

-заснований у 1944 році;
-кількість класів – 38;
-кількість учнів – 1089;
-кількість учителів – 91;
-асистентів учителів – 8;
-керівників зразкових ансамблів – 2.
З 1961 року навчальний заклад одержав статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням німецької мови.
Рішенням Федерального міністерства закордонних справ Німеччини ліцей № 2 включений у мережу ініціативи шкіл-партнерів PASCH. З 2014 року
одержав статус DSD-школи. Випускники 9,11 класів складають іспит на міжнародний німецькомовний диплом DSD І (А2/В1), DSD ІІ (В2/С1).
З 2018 року працює згідно з підписаною Рамковою угодою про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Посольством ФРН в Україні.
Ліцей № 2 співпрацює з Центральним відомством ФРН з питань шкільної освіти за кордоном, Гете-Інститутом, Британською радою, німецько-польською молодіжною організацією DPJW (Deutsch-Polnisches Jugendwerk), екологічним осередком Spohns Haus (Земля Саар, Німеччина), молодіжним центром « Тюрінгія» (м.Ерфурт), фундацією EVZ «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», з бюром кооперації Австрійської служби академічних обмінів, волонтерською службою «Kulturweit», молодіжною організацією AIESEC, освітніми закладами Німеччини, Польщі, Австрії.
Вихованці ліцею щорічно реалізовують найрізноманітніші міжнародні проєкти.
Ліцеїсти 10 – 11-х класів працюють за профілями:
-німецька філологія;
-англійська філологія.
2017 -2022 роки – учасник всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».
2021-2026 роки – учасник всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової загальної середньої освіти».
2020 рік – переможець трирічного гранту Class Pach 2020.
2021-2024 – реалізація меморандуму з ГО Міжнародної організації «Інноваційні освітні технології».
Багато років поспіль ліцей посідає І місце в міській спартакіаді «Юність Прикарпаття».
У закладі працюють різноманітні колективи художньої самодіяльності. Ансамблям пісні та танцю «Калиновий цвіт» та сучасного танцю «FREE-DANCE» присвоєно звання зразковий». Вихованці цих колективів щорічно переможці регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Біографія керівника

Панькевич Лариса Іванівна.
Народилася 11.03.1960 року у м.Дрогобичі. У 1977 році закінчила середню загальноосвітню школу № 2 м.Дрогобича. У 1982 році закінчила Львівський національний університет ім.Івана Франка і здобула спеціальність – викладач біології та хімії. З 1986 – 2001 рік – заступник директора середньої загальноосвітньої школи № 2 м.Дрогобича. З 2001 року по даний час – директор ліцею № 2 м.Дрогобича.
Учитель вищої категорії, вчитель-методист. Нагороджена Почесними грамотами МОН України, знаком «Відмінник освіти», відзнакою «За заслуги перед містом Дрогобичем.»
З 2010 – 2014 р. – депутат Дрогобицької міської ради VІ скликання.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту