Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №12 «Дзвіночок» Дрогобицької міської ради Львівської області

Директор
Токарська Марія Стефанівна

ЄДРПОУ

23891177

Контакти

Адреса:
вул. Чмоли, буд. 10
Телефон:
(03244) 23392
E-mail:
[email protected]

Засновником ЗДО №12 “Дзвіночок” є Дрогобицька міська рада на підставі рішення виконкому Дрогобицької міської ради №326 від 24 жовтня 1956 року “Про відкриття нового дитячого садка та виділення коштів для його утримання”. Тип закладу – дитячий садок. У закладі визначена українська мова навчання. Головною метою закладу є забезпечення реалізаціїправа громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку; збереження та зміцнення фізичного, психологічного здоровя дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється за програмою “Українське дошкілля”. Заклад розрахований на 55 місць, освітню діяльність здійснюють 7 педагогів з них 2 педагоги мають вищу категорію, 4 педагоги – І кваліфікаційну категорію, 1 — спеціаліст. Групи комлектуються за віковими ознаками, функціонує 3 групи загального розвитку (молодша, середня, старша).

Біографія керівника

Народилася 4 квітня 1959 року в с.Дубляни, Самбірського району, Львівської олбасті в сім’ї робітників.
У 1966 році пішла в 1 клас Дублянської середньої школи, яку закінчила в 1976 році.
У липні 1976 року вступила у Дрогобицький педагогічний університет ім.Івана Франка на фізико-математичний факультет. У 1981 році отримала диплом вчителя фізики та математики.
Після закінчення навчання влаштувалась на роботу в середню школу с.Дубляни вчителем фізики та астрономії. Переведена огранізатором позашкільної виховної роботи у 1985 році.
За сімейними обставинами у 1985 році переїхала на постійне місце проживання у м.Дрогобич. Працювала вихователем у ЗДО№9, ЗДО№15, ЗДО№12. З 1993 році тимчасово виконувала обов’язки завідувача ЗДО№12 “Дзвіночок”. З 1.02.1994 року переведена на постійну посаду завідувача ЗДО№12 “Дзвіночок” до сьогоднішнього дня.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту