Сектор з питань праці

Завідувач сектору
Яцуляк Галина Василівна

Код ЄДРПОУ:

26307196

Контакти

Адреса:
82100 м. Дрогобич, площа Ринок, 1, каб. 315
Телефон:
(03244) 225-69
E-mail:
sip@drohobych-rada.gov.ua

Графік роботи:

Понеділок–Четвер
08:00 до 17:00
П’ятниця
08:00 до 15:45
Обідня перерва
12:00 до 13:00

Сектор з питань праці виконкому Дрогобицької міської ради (надалі – сектор) відповідно до законодавства України утворюється міською радою, є підзвітним і підконтрольним раді, підпорядкований виконкому міської ради, міському голові.Сектор у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями обласної ради та рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативними актами.Структура сектору встановлюється і затверджується міською радою за поданням міського голови. Сектор підпорядковується, згідно з розподілом обов’язків між керівництвом, міському голові. Діяльність сектору поширюється на територію міст Дрогобича та Стебника.

  • Розроблення пропозицій щодо шляхів підвищення ефективності здійснення контрольних повноважень за додержанням підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності, господарювання, фізичними особами, які використовують найману працю та працю фізичних осіб, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – роботодавці) законодавства про працю.
  • Внесення вимоги щодо забезпечення здійснення контрольних повноважень (далі – вимога) за додержанням підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності, господарювання, фізичними особами, які використовують найману працю та працю фізичних осіб, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – роботодавці) законодавства про працю.
  • Вжиття заходів до ініціювання притягнення до відповідальності посадових осіб за порушення законодавства під час здійснення контрольних повноважень за додержанням підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності, господарювання, фізичними особами, які використовують найману працю та працю фізичних осіб, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – роботодавці) законодавства про працю.
Завідувач сектору – Яцуляк Галина Василівна.

2019 рік – 1400,36 грн.
2018 рік – 3013,07 грн.
2017 рік – 99,00 грн.

Підрозділ підпорядкований першому заступнику міського голови

Біографічна довідка Керівника

Яцуляк Галина Василівна народилася в сім’ї робітників 01 вересня 1971 року у селі Вороблевичі Дрогобицького району Львівської області. Українка, громадянка України.
В 1988 році закінчила навчання у Дрогобицькій середній школі № 17, де одержала атестат про середню освіту. Цього ж року вступила в Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. Франка, який в 1993 році закінчила з дипломом спеціаліст за кваліфікацією вчитель математики, інформатики і обчислювальної техніки.
В період з 1994 по 1998 роки навчалася заочно в Львівському державному університеті ім. І Франка, отримавши диплом економіста.
У 1994 року розпочала свою трудову діяльність з посади контролера – ревізора контрольно-ревізійного відділу у м. Дрогобичі. В 2016 році з посади заступника начальника Дрогобицького об’єднаного контрольно-ревізійного відділу переведена в Державну фінансову інспекцію у Львівській області, яку згодом перейменовано в Західний офіс Держаудит служби.
З листопада 2017 року працює на посаді завідувача сектору з питань праці виконавчих органів Дрогобицької міської ради .
Одружена, троє дітей.

Декларації про доходи

Яцуляк Галина Василівна

Чат-бот Гаряча лінія