Відділ кадрів

Начальник відділу:
Паращак Наталія Володимирівна

Код ЄДРПОУ:

26307196

Контакти

Адреса:
82100 м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 211
Телефон:
(03244) 3-71-68
E-mail:
kadru@drohobych-rada.gov.ua

Графік роботи:

Понеділок–Четвер
08:00 до 17:00
П’ятниця
08:00 до 15:45
Обідня перерва
12:00 до 13:00

Відділ кадрів виконкому Дрогобицької міської ради (надалі відділ), відповідно до законодавства України; утворюється міською радою, є підзвітним і підконтрольним раді, підпорядкованим її виконавчому комітету, міському голові.Положення про відділ затверджується міською радою.Відділ безпосередньо підпорядковується міському голові.Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями обласної, міської рад, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативними актами.Структура відділу встановлюється і затверджується міською радою за поданням міського голови. На посади начальника відділу та спеціалістів призначаються особи, які мають вищу освіту, необхідний стаж роботи в органах місцевого самоврядування або у державній службі та досвід практичної роботи з кадрами. Працівники відділу призначаються на посаду на конкурсній основі розпорядженням міської голови і звільняються з роботи розпорядженням міського голови. Роботу відділу організовує начальник відділу, який призначається на посаду та звільняється з посади міським головою. Відділ має круглу печатку з найменуванням відділу і штампи.

  • Здійснює ведення діловодства з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування у виконкомі Дрогобицької міської ради та її виконавчих органах, Дрогобицькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та керівників комунальних підприємств.
  • Забезпечує реалізацію державної політики з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування в апараті виконкому Дрогобицької міської ради, виконавчих органах Дрогобицької міської ради, узагальнює практику роботи з кадрами, вносить міському голові пропозиції щодо її вдосконалення.
  • Забезпечує контроль за дотриманням Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», загальних правил поведінки державного службовця серед працівників міської ради та її структурних підрозділів.
  • Готує матеріали та оформляє документи про призначення на посаду та звільнення з посад, прийняття, переведення та звільнення працівників, надання щорічних основних та додаткових відпусток працівникам виконкому Дрогобицької міської ради та її виконавчих органах, Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та керівників комунальних підприємств.
  • Готує матеріали та оформляє документи для проведення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад в органах місцевого самоврядування.
  • Організовує та координує стажування посадових осіб з метою поглиблення професійних знань або просування по службі за спеціальними індивідуальними планами.
  • Готує документи для продовження спецперевірки працівниками виконкому Дрогобицької міської ради та її виконавчих органах, Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у встановленому законом порядку.
  • Готує документи щодо встановлення вислуги років та зміни рангів посадових осіб.
  • Забезпечує формування кадрового резерву на посадових осіб міської ради та її структурних підрозділів. Проводить роботу з резервом кадрів міської ради, її виконавчого комітету, аналізує і узагальнює практику формування кадрового резерву у структурних підрозділах виконкому, вносити міському голові пропозиції щодо її вдосконалення.
  • Організовує проведення атестації осіб місцевого самоврядування.

Начальник відділу – Паращак Наталія Володимирівна
Головний спеціаліст – Малиш Тетяна Михайлівна

2019 рік – 0 грн.
2018 рік – 0 грн. 
2017 рік – 108,00 грн.

Підрозділ підпорядкований міському голові

Біографічна довідка Керівника

Я, Паращак Наталія Володимирівна народилась в сім’ї робітників. Громадянка України.
В 1980 році пішла в перший клас СШ № 16 м.Дрогобич. В 1988 році поступила на навчання в Дрогобицький механічний технікум. В 1992 році стала студенткою Івано – Франківського університету нафти і газу, який закінчила в 1997 році. З грудня 1997 року, згідно рішення конкурсної комісії Трускавецької міської ради, призначена на посаду спеціаліста 1 категорії відділу субсидій Трускавецької міської ради. З серпня 2002 року працювала у фінансовому управлінні Дрогобицької міської ради. З 2004 року призначена на посаду головного спеціаліста з кадрових питань виконкому Дрогобицької міської ради, з березня 2011 року – начальник відділу кадрів Дрогобицької міської ради.
Батько, Бучковський В.М., проживає в м.Дрогобич Львівської області, пенсіонер.
Мати, Бучковська Н.М., проживає в м.Дрогобич Львівської області, пенсіонер.
Син, Паращак В.М., проживає в м.Дрогобич Львівської області, студент.

Декларації про доходи

Паращак Наталія Володимирівна

Малиш Тетяна Михайлівна

Положення

Чат-бот Гаряча лінія