Управління праці та соцзахисту населення

Начальник
Терлецький Іван Миколайович

Код ЄДРПОУ:

22392443

Контакти

Адреса:
82100 м. Дрогобич, пл.Ринок, 1 каб. 2
Телефон:
(03244) 2-23-84
E-mail:
upszn@drohobych-rada.gov.ua

Графік роботи:

Понеділок–Четвер з 8:00 до 17:00
П’ятниця з 8:00 до 15:45
Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (надалі управління) відповідно до законодавства України утворюється міською радою, є підзвітним і підконтрольним раді, підпорядкованим її виконавчому комітету, міському голові та Львівському обласному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.
Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Мінпраці, рішеннями обласної ради і ухвалами міської ради, розпорядженнями голови Львівської облдержадміністрації, наказами начальника управління праці та соціального захисту населення Львівської області, рішеннями виконкому Дрогобицької міської ради, розпорядженнями міського голови, цим положенням та іншими нормативними актами.

Управління підпорядковується згідно з розподілом обов’язків між керівництвом міської ради заступнику міського голови з гуманітарних питань.

 • Реалізація державної політики у сфері захисту соціально незахищених громадян на території міста.
 • Правильне та своєчасне призначення та виплата встановлених законодавством державних допомог і компенсацій.
 • Надання адресної соціальної допомоги і підтримки малозабезпечених громадян і сімей з дітьми, призначення та виплата цільової грошової допомоги на прожиття, здійснення комплексних заходів соціального захисту населення.
 • Забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства про працю, охорону праці, зайнятість, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, пенсійне забезпечення, соціальний захист населення.
 • Удосконалення форм і засад соціального партнерства, організація співробітництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з профспілками та організаціями роботодавців.
 • Здійснення разом з відповідними місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також пристарілих та всебічний розвиток надомних форм їх обслуговування, здійснення контролю за наданням послуг із соціального захисту.
 • Забезпечення працевлаштування інвалідів, сприяння здобуттю ними освіти і класифікації на рівні, що відповідає їхнім здібностям і можливостям.
 • Здійснення контролю за правильністю призначення і виплати пенсій органами Пенсійного фонду.
 • Забезпечення соціального захисту малозабезпеченим громадянам шляхом надання субсидій.
 • Здійснення контролю за цільовим використанням коштів, передбачених для надання субсидій населенню та забезпечення своєчасності розрахунків з організаціями, що надають житлово-комунальні послуги.

Структура підприємства

Начальник управління – Терлецький Іван Миколайович
Заступник начальника управління – Лаб’як Галина Богданівна
Начальник відділу бухгалтерського обліку та контролю за виплатою всіх видів соціальної допомоги та компенсацій – Лужецька Лілія Андріївна
Начальник відділу прийому громадян – Галайко Ганна Степанівна
Начальник відділу прийняття рішень та автоматизованої обробки усіх видів допомог та компенсацій – Колінко Марія Михайлівна
Начальник відділу персоніфікованого обліку та пільг – Кіт Любов Мирославівна
Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці – Переверзєва Олена Вікторівна

 • Відділ бухгалтерського обліку та контролю за виплатою всіх видів соціальної допомоги та компенсацій
 • Відділ прийому громадян
 • Відділ прийняття рішень та автоматизованої обробки усіх видів допомог та компенсацій
 • Відділ персоніфікованого обліку та пільг
 • Відділ обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці
2018 рік – 45 відряджень – 9563,23 грн.
2017 рік – 51 відрядження – 7625,25 грн.
2016 рік – 51 відрядження – 5762,25 грн.

Біографічна довідка Керівника

Терлецький Іван Миколайович, народився 9 грудня 1978 року у м. Дрогобичі. Українець.
У 1984 році пішов в перший клас середньої школи №2 у м. Дрогобичі, після закінчення якої в 1993 році був зарахований студентом у Дрогобицький механічний технікум.
У 1997 році закінчив повний курс названого технікуму за спеціальністю обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях, у цьому ж році поступив до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка на інженерно-педагогічний факультет, випускником якого став у 2002 році і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти.
Трудове навчання (технічна праця) та основи інформатики” та здобув кваліфікацію вчителя трудового навчання (технічна праця), креслення, безпеки життєдіяльності та основ інформатики.
У 2013 році поступив до Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, випускником якого став у 2016 році і отримав другу вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію «Магістр державного
управління».
З жовтня 2001 року до липня 2006 року працював в управлінні пенсійного фонду України в м.Дрогобичі Львівської області на посаді головного спеціаліста.
У серпні 2006 року призначений на посаду першого заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, а з лютого 2010 року – на посаді начальника управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради.

Декларації про доходи

Терлецький Іван Миколайович

Лаб’як Галина Богданівна

Лужецька Лілія Андріївна

Галайко Ганна Степанівна

Колінко Марія Михайлівна

Кіт Любов Мирославівна

Переверзєва Олена Вікторівна

Звіти по допорогових закупівлях

Річний план закупівель

Реєстр укладених договорів

Реєстр укладених договорів

Чат-бот Гаряча лінія