Відділ з питань мобілізаційної, оборонної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Головний спеціаліст
Янушевич Ярослав Євгенович

Контакти

Адреса:
м.Дрогобич, пл. Ринок,1 каб. 324


E-mail:
[email protected]


Телефон:
(03244) 356-11

Графік роботи:

Понеділок–Четвер
08:00 до 17:00
П’ятниця
08:00 до 15:45
Обідня перерва
12:00 до 12:45

Графік прийому громадян

Віторок, четверг кожного тижня з 14.00 до 15.00.

Відділ з питань мобілізаційної, оборонної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами (надалі – відділ) виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (далі – виконком) утворюється Дрогобицькою міською радою, є структурним її підрозділом та підзвітним і підконтрольним  міському голові та заступнику міського голови з питань дільності виконавчих органів, керуючому справами виконкому.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про загальний  військовий обов’язок та військову службу», «Про державну таємницю», «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановами Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 №939 «Про затвердження Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах» (далі – Порядок 939), від 07.12.2016 №921 «Про затвердження Порядку організаці та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних» (далі – Порядок 921), також розпорядженнями голови Львівської обласної державної адміністрації, міського голови, Положенням про відділ  та іншими нормативними актами, які регламентують питання організації мобілізаційної, оборонної, режимно-секретної роботи та взаємодію з правоохоронними органами.

У межах своєї компетенції відділ взаємодіє з іншими структурними підрозділами виконкому, також з підприємствами, організаціями та установами всіх форм власності населених пунктів Дрогобицької міської територіальної громади (далі – ДМТГ).

 

Начальник відділу – Янушевич Ярослав Євгенович
Головний спеціаліст – Артимович Роман Михайлович

Біографічна довідка Керівника

Я, Янушевич Ярослав Євгенович, 1964 року народження с.Корналовичі, Самбірського району.
У 1981 році закінчив Корналовицьку середню загальноосвітню школу. Після закінчення школи у липні 1981 року вступив до Львівського технікуму радіоелектроніки. У 1982 році призваний на службу до лав Радянської армії.
Військову службу проходив в Групі Радянських військ в Німечинні.
В 1990 році закінчив Новочеркаське вище військове командне училище зв’язку за спеціальністю – командна тактична військ зв’язку.
З 1990 по 2008 рік проходив службу на командних посадах в Радянській Армії, Національній гвардії України та Внутрішніх військ МВС України.
У 2008 році звільнений в запас. Військове звання – підполковник запасу
З 2009 року по теперішній час працюю у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, де відповідно до функціональних обов’язків виконую завдання та функції з питань мобілізаційної, оборонної, режимно-секретної роботи.
З 2015 по 2016 році був повторно призваний за частково мобілізацією та проходив службу в Національні гвардії України. Брав участь в антитерористичній операції на Сході України.
Ні я, ні мої родичі судимостей не маємо.
Одружений, маю 2 дорослих сина.

Декларації про доходи

Декларації посадових осіб доступні за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту