Міста та район об’єдналися, щоб протидіяти коронавірусу

24 Березня 21:48

У Дрогобицькій районній державній адміністрації відбулося засідання координаційного штабу, який створено за розпорядженням ЛОДА.

Участь у цьому засіданні взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

Володимир Чуба проінформував присутніх про підготовку Стебницької лікарні до прийому можливих інфікованих коронавірусом пацієнтів.

Зараз вирішується питання щодо забезпечення медзакладу ШВЛ- апаратами та киснем.

Тарас Кучма закликав присутніх керівників міст подбати про накопичення резервних матеріалів, зокрема пального, щоб забезпечити роботу правоохоронців та надзвичайників.

Також всі очікують на отримання тест-систем та масок, які гарантовані урядом.

Щодо санітарної обробки місць скупчення людей, то такі заходи планують не лише у Дрогобичі, а й інших містах.

Володимир Чуба рекомендував керівникам установ задіяти так звані парогенератори, які почали застосовувати у міській поліклініці Дрогобича.

Окремо під час засідання обговорили питання доїзду медиків спецрейсами до робочих місць у Дрогобичі.

На завершення засідання всі сторони погодили, що оперативне висвітлення інформації про ситуацію в районі та містах відбуватиметься через Кризовий медіа-центр «Дрогобич:», який функціонує на базі ДМР.

Нагадаємо, з 23 березня на базі Дрогобицької міської ради створено Міжрегіональний координаційний штаб з протидії коронавірусу. До роботи штабу залучено керівників силових відомств, надзвичайників, медиків, міський голів Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця, керівництво району. Очолює штаб Тарас Кучма.

У середу, 25 березня, відбудеться чергове засідання Штабу у Дрогобицькій міській раді. Засідання відбуватиметься в режимі прямої трансляції.

Чат-бот Гаряча лінія