Міжнародний день людей з інвалідністю: підопічних терцентру відзначили за активну волонтерську діяльність

5 Грудня 16:39

5 грудня у Дрогобицькій міській бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола відбувся літературно-музичний захід за участі підопічних Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування.

Захід провели з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, яке щорічно відзначається 3 грудня. Відзначення цієї дати активізує підтримку громадськості до розв’язання найважливіших питань, що стосуються повноцінної соціальної інтеграції людей з обмеженими можливостями в суспільство та є нагадування про необхідність виявлення турботи та уваги до них.

Традиційно, захід розпочали зі спільної молитви. Відтак, з вітальним словом до запрошених звернулась директорка Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування Марія Лютик, яка акцентувала увагу на важливості відзначення такого дня, як додатковий привід задуматись над проблемами, з якими щоденно стикаються люди з інвалідністю.

Опісля, з подячними словами до присутніх звернувся заступник міського голови з гуманітарних питань Андрій Ковч, який від свого імені та від імені очільника громади відзначив підопічних терцентру та їх активну волонтерську діяльність в часі війни.

Ви — це ті люди, які першими прийдуть на допомогу. Ми знаємо, що ви, ваші друзі, ваша організація активно долучаєтесь до підтримки та допомоги нашим військовим. Ми щиро вдячні вам за ваші добрі справи та щире серце. Ви є гідним прикладом допомоги українській армії, терпіння та любові. Адже в’яжете на передову теплі шкарпетки для воїнів, передаєте їм горіхи та інші смаколики. Бажаю вам витримки, оптимізму, віри та достатку у ваших оселях. Ми ж, у свою чергу, будемо надалі робити наше місто більш мобільним та комфортним для життя, — звернувся до присутніх Андрій Ковч.

На завершення чарівні миті зустрічі зі світом пісні та поетичного слова подарували людям з особливими потребами хор «Калинонька», вокальний гурт «Молоді галичани» Палацу дитячої та юнацької творчості міста Дрогобича (керівник – Наталія Антоник),  дует «Скриня», лауреат багатьох конкурсів і фестивалів, та підопічна терцентру Ніна Палієнко.

Перейти до вмісту