Музичний внесок в перемогу: Дрогобицький камерний хор «Легенда» виконав гімни країн, які активно підтримують Україну у війні проти окупанта

5 Травня 16:52

Дякують піснею за підтримку! Дрогобицький муніципальний камерний хор «Легенда» реалізовує амбітний проєкт. Як розповіла диригент хору Наталія Самокішин, їхній творчий колектив, виконав гімни країн, які активно допомагають та підтримують Україну в боротьбі з окупантом. Мова іде про таку важливу в час війни підтримку зброєю, гуманітарними вантажами, ліками та сприяння у прийнятті та поселенні вимушено переміщених осіб із зон активних бойових дій України.

Тримаємо музичний фронт. Хтось воює зброєю, ми словом, піснею та музикою. Камерний хор «Легенда» в знак подяки країнам, які підтримують українців в прагненні побороти окупанта виконали, наразі, шість гімнів. Ми презентуємо їх на своїй офіційній сторінці в Фейсбук, а також на сайті Дрогобицької міської ради та в соціальних мережах. Відтак маємо намір скерувати музичні подяки нашим закордонним партнерам та благочинцям, – наголосила Наталія Самокішин.

Музичні відеоролики знімали в храмах Дрогобича та територіальної громади. Тим самим зробивши промоцію місцевим сакральним святиням. Виконавці стверджують – виконанням гімнів висловлюють щиру вдячність від громади Дрогобича та всієї України загалом за допомогу в боротьбі проти російського агресора.

Чат-бот Гаряча лінія