Монетизація пакунку малюка

22 Грудня 16:56

“Пакунок малюка” надається на кожну новонароджену дитину. Право на отримання “Пакунка малюка” мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які в установленому законодавством чи міжнародними договорами України порядку в’їхали в Україну та постійно/тимчасово проживають на її території або тимчасово перебувають в Україні, а також особи, яких визнано в Україні біженцями.
Отримувач може відмовитися від “пакунка малюка” на підставі заяви, поданої керівнику закладу охорони здоров’я.

“Пакунок малюка” може видаватися отримувачу:
🔴 закладом охорони здоров’я при народженні дитини;
🔴 структурним підрозділом з питань соціального захисту населення за місцем проживання/перебування отримувача у разі:
👉 відсутності пакунка малюка в закладі охорони здоров’я;
👉 народження дитини за межами України;
👉 народження дитини поза межами закладу охорони здоров’я.

До заяви про надання “пакунку малюка” отримувач подає:
 копію свідоцтва про народження дитини;
 документ що підтверджує факт народження дитини поза межами закладу охорони здоров’я, який видає заклад охорони здоров’я, що проводив огляд матері та дитини, або медичною консультативною комісією, якщо заклад охорони здоров’я не проводив огляд матері та дитини відповідно до законодавства.
 довідку про те, що “пакунок малюка” в закладі охорони здоров’я не видано.

У разі народження дитини за межами України “пакунок малюка” видається місцевим структурним підрозділом з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача, копії свідоцтва про народження дитини, виданого органами державної реєстрації актів цивільного стану України, а в разі його відсутності – копії виданого компетентним органом країни перебування та легалізованого в установленому порядку документа про народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, з перекладом на українську мову, що засвідчується нотаріально.
У разі неотримання “пакунку малюка” протягом 30 днів з дня народження дитини заявник має право на отримання грошової компенсації. вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” із зазначенням реквізитів спеціального рахунку.

За додатковим роз’ясненням просимо звертатись у відділ прийому громадян управління праці та соціального захисту населення за адресою:
🔘 м. Дрогобич, пл. Ринок, 1 або за телефоном 35780, 0960336295
🔘 м.Стебник, вул. Симоненка, 24 або за телефоном 0950461480

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту