Молоде! З Днем студента!

17 Листопада 8:14

Саме цієї неділі, 17 листопада, відзначаємо Міжнародний день студентів.

Зі святом, студентська молоде Дрогобича!

Привітання міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Дорога студентська молоде!

Дрогобич — по праву молодіжне та студентське місто. Щодня його вулицями бурлить молодеча енергія.

Освіта, культура, спорт, соціальна сфера, бізнес та інші — це ті сфери життя міста, які активно розвиваються завдяки вашим зусиллям та старанням.

Дякую вам за активну громадянську позицію, яка робить наше місто патріотичним та «живим». Бо чимало заходів, які відбуваються у Дрогобичі, проходять завдяки вашій праці та наполегливості.

Впевнений, разом ми змінимо наше місто на краще. І це не просто слова. Адже за останні роки, саме завдяки активній і креативній молоді, нам вдається творити зміни: розвиток інфраструктури, проведення різноманітних культурно-просвітніх закладів, розвиток концепції “Smart city”, розвиток туризму та промоція міста.

Місто Дрогобич знають не тільки в Україні, а й у світі. І у цьому, безперечно, є й ваша заслуга.

Ростіть, творіть, здобувайте! Пам’ятайте про своє рідне місто! Розвивайтеся і ставайте успішними! Впевнено крокуйте до своєї мети! Нових вам звершень і перемог! Зі святом вас!

З повагою, міський голова Дрогобича Тарас Кучма

 

Привітання директора філії НУ «Львівська політехніка» у Дрогобичі Івана Жигало.

Дорогі юні друзі! Шановне студентство!

17 листопада відзначатимемо Міжнародний день студента. Це свято для всіх, хто був, є студентом чи тільки готується ним стати.

Студентське життя – незвичайна, незабутня пора, коли робиш перші кроки у доросле життя, пізнаєш багато нового, перед тобою відкриваються перспективи, захоплюють нові знайомства. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Тож бажаю усій дружній студентській спільноті успіхів у навчанні і житті. Нехай піддається Вам граніт науки. Усім творчого натхнення, наполегливості у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

Щастя, злагоди, любові і нехай назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.

З повагою, директор філії НУ «Львівська політехніка» у Дрогобичі Іван Жигало

Чат-бот Гаряча лінія