Майстер-класи, виступи творчих колективів та збір коштів на батальйон Тероборони – 15 травня у Дрогобичі відзначать День сім’ї | Відео

10 Травня 11:40

Місяць травень багатий на родинні свята. Щороку в другу неділю травня святкуємо День матері, а 15 – весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і з нами йде по життю і підтримує.

Управління культури та розвитку туризму підготувало насичену святкову програму до 15 травня. Як розповіла Леся Татарська, начальниця відділу культури та мистецтв, оскільки 8 травня було скасовано захід до Дня матері, 15 травня – в святковий захід об’єднують два дійства одночасно: День сім’ї та День матері.

Локація – Площа Замкова Гора (15 травня). Захід стартує о 14:00 год. із хвилини мовчання за загиблими захисниками та захисницями України та всіма полеглими у війні. Відтак пройде дійство – «Вільний мікрофон». Як розповіла Леся Татарська – усі бажаючі зможуть підійти до мікрофону і привітати своїх матусь, чи родину зі святом. Паралельно – проходитиме флешмоб «Карта України», відбудуться майстер-класи із виготовлення вітальних листівок та інших виробів ручної роботи. Також заплановано концертну програму за участі творчих дітей та колективів міста і територіальної громади.

Плануємо провести творчий експеримент: дійство вестимуть двоє ведучих – Уляна Воят, працівниця Управління культури та юна талановита учениця Музичної школи №1 Єлизаветта Андрієвська. Це буде поєднання різних стилів та різних бачень на творчий захід. Запрошуємо долучатися усіх бажаючих – буде весело патріотично та цікаво, – резюмує Леся Татарська.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту