Кількість бажаючих вакцинуватися від COVID різко зростає – роботу Центру вакцинації продовжили до 18 години

3 Листопада 11:42

Таку інформацію повідомила заступниця головного лікаря з лікувальної роботи КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Леся Остапенко. За словами медика, ситуація зумовлена тим, що Уряд поставив нові вимоги щодо організації умов праці в «червоній» карантинній зоні, відтак різко зросла кількість бажаючих провакцинуватися. Пункти вакцинації  населення у Дрогобичі працюють в посиленому режимі, зокрема роботу Центру вакцинації, що на вулиці 22 Січня продовжили до 18.00.

Запис бажаючих на вакцинацію відбувається через Кол-центр міської поліклініки. Однак, у центрах вакцинації люди формують і живі черги. Стараємось прийняти усіх, проте ресурс медиків – не безмежний. Наплив бажаючих вакцинуватися такий, що з початку тижня записуємо практично на кінець, – наголошує Леся Остапенко.

Щоденно в 4 пунктах вакцинації в місті Котермака, а це Дрогобицька міська поліклініка, поліклінічне відділення на вулиці П.Орлика, Центр вакцинації на вулиці 22 Січня та пункт вакцинації в «Епіцентрі» – прививають понад 600 осіб.

Так, станом на 1 листопада в Дрогобицькій поліклініці 1 дозою вакцини Pfizer щеплено – 59 осіб, 2 дозою – 31, вакциною Коронавак 1 доза – 44 особи, 2 доза – 14.

В поліклінічному відділенні на П.Орлика вакциною Pfizer 1 доза  щеплено – 82 особи, 2 дозою – 20. Вакцина Коронавак 1 доза – 4 особи.

Центр вакцинації населення, що на 22 Січня – вакцина Pfizer 1 доза –  щеплено – 81 особу, 2 доза – 21. Коронавак 1 доза – 85 осіб, 2 доза – 11.

Пункт вакцинації в «Епіцентрі» вакцина Pfizer щеплено 1 дозою – 60 осіб, 2 доза – 12. Коронавак – 1 доза – 35, 2 доза – 9.

Окрім цього активно працюють пункти вакцинації населення в районній лікарні та Стебницькій міській лікарні.

Загалом, за словами медиків – у Дрогобицькій громаді від початку кампанії із вакцинації першою дозою привито – 23 тис.806 осіб, другою дозою – 16тис. 60 осіб. За минулий тиждень провакциновано 2 821 особу – першою дозою вакцини та 1 638 осіб – двома дозами.

Медики міста закликають мешканців, особливо тих, кому час вакцинуватися вдруге, своєчасно записуватися на вакцинацію та зважати на те, що черги формують на тиждень наперед.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту