КОЦ імені Івана Франка: Проєкт рішення про створення Центру сесія ДМР розглядатиме вже у березні

21 Лютого 12:02

У Дрогобичі продовжують працювати над створенням культурно-освітнього центру імені Івана Франка (КОЦ), який повинен стати майданчиком ключових культурно-просвітницьких подій у місті.

Робоча група зі створення культурно-освітнього центру, до складу якої входять представники відділів виконавчого комітету ДМР, депутатського корпусу та ДДПУ імені Івана Франка, вкотре засідала у Дрогобицькій міській раді у четвер, 20 лютого.

Нагадаємо, Центр облаштують у будівлі, де раніше була розташована вечірня школа на вул. І. Франка.

Під час засідання робочої групи наголошено, що юридичний процес створення культурно-освітнього центру імені Івана Франка розпочнеться вже у березні. Саме на березневе засідання сесії депутатському корпусу пропонуватимуть на розгляд проєкт рішення про утворення КОЦ. У штатному розписі передбачено 4 працівники, які необхідні та прописані законодавством для початку роботи будь-якої установи: директор, бухгалтер, завідувач господарством та прибиральник.

Разом з проєктом рішення про створення Центру, сесія ДМР розгляне питання про затвердження Статуту діяльності закладу.

Роботу Центру заплановано організувати таким чином, щоб представництва організацій, які працюватимуть у ньому, відремонтували приміщення самостійно, натомість їм планують надати пільгову оренду.

Міська рада бере на себе зобов’язання відремонтувати приміщення загального користування, мережі та покрівлю.

Зазначимо, у КОЦі поєднають функціонування Центру Українсько-Австрійської співпраці, галерею мистецтва, представництва Міжнародного Фонду Івана Франка та музею-садиби у Нагуєвичах, сучасний театральний простір, центр вивчення міської історії. Також планують облаштувати простір для засідань впливових людей з різноманітних сфер діяльності міста.

Предбачено, що Центр зароблятиме на своє утримання, здаючи в оренду приміщення для проведення масових чи культурно-мистецьких заходів та ін.

«Впевнений, що Центр стане самозабезпечуючим. Таким чином нам вдасться зберегти приміщення, на ремонт яких у міському бюджеті немає коштів, а також організувати культурно-освітній простір у місті. Сподіваємось, що депутати з розумінням поставляться до цього питання та підтримають таке рішення», – зазначив під час засідання голова робочої групи, очільник Дрогобича Тарас Кучма.

Також робоча група визначається з потенційними кандидатами, які на конкурсній основі претендуватимуть на посаду директора Культурно-освітнього центру імені Івана Франка.

Чат-бот Гаряча лінія