Конкурс інвестиційних проєктів для представників малого бізнесу

14 Травня 9:41

Відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомляє про те, що в межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки далі (Програма), яка затверджена рішенням обласної ради від 18.02.2021 №56 розпочинається Конкурс інвестиційних проєктів для представників малого бізнесу.

Це значна допомога мікро-, малому і середньому бізнесу, по яким криза вдарила найбільше. Тому просимо суб’єктів господарювання Дрогобицької міської територіальної громади залучатися до участі у Програмі.

Відповідно до умов Програми, суб’єктам мікро- та малого підприємства з обласного бюджету відшкодовуватиметься частина відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Для участі в конкурсі на отримання відшкодування відсотків за кредитами може звернутися суб’єкт господарювання, який здійснює активну господарську діяльність неперервно не менше ніж 24 місяці та працює в межах видів діяльності згідно із КВЕД 2010:

– розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння»;
– розділу 31 групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців»);
-розділу14«Виробництво одягу»;
– розділу 10 «Виробництво харчових продуктів».

Цілі кредитування, які підпадають під відшкодування відсотків за кредитами:

– придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;

– модернізація технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

– впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

– розроблення нових видів продукції (товарів);

– промоція бізнесу в пошуку нових ринків збуту;

– придбання транспортних засобів виробничого призначення;

– проведення капітального будівництва.

Суб’єкти мікро – та малого підприємництва можуть брати кредит на суму не більше як 2 млн гривень на будь-який термін, проте відсотки відшкодовуватимуться за період не більше ніж 3 років. Відшкодуванню підлягає частина відсоткової ставки за кредитом, що становить 1,5 облікової ставки НБУ на дату підписання Генерального договору з кредитно-фінансовою установою.

За переліком документів необхідних для участі у конкурсі та  додатковою інформацією можна звертатися  у відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради каю214; 216 тел.2-25-45.

Чат-бот Гаряча лінія