Комунальники Дрогобича приступили до озеленення паркувальної зони на вулиці П.Орлика

31 Березня 15:31

У Дрогобичі на вулиці П.Орлика облаштовано нову та чи не найбільшу міську паркувальну зону. Майданчик розрахований на 64 місць, із яких 6 – для людей з інвалідністю. Наразі паркувальну зону приводять до ладу та озеленюють.

За твердженнями Дільниці зеленого господарства КП «СМУ» –  на паркувальному майданчику інтенсивно триває процес озеленення території: висаджують декоративні дерева та кущі. 50% усіх запланованих робіт уже виконано: висаджено понад 30 туй, а також ялин колючих, ялівців тощо.

У планах Дільниці зеленого господарства – продовжити заплановані роботи. Однак – замість сакур декоративних комунальники висадять саджанці  мигдалю.

Окрім цього планується посів трави на газонах. До цих робіт приступлять після підведення усіх комунікацій до майданчика.

Парковка зафункціонує уже із травня місяця. Вона буде платною.

На паркувальній зоні встановлено сучасні паркомати. Вони не лишень прийматимуть готівку, але й діятиме безконтактний розрахунок за паркомісце. Також з допомогою паркоматів можна буде здійснити важливі операцій – поповнити мобільний рахунок та провести низку оплат.

Вартість години паркування становитиме 10 грн.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту