Київський Діалог у Дрогобичі: активну молодь навчали розвивати свої міста та писати відповідні гранти

9 Вересня 15:22

Цими днями у Дрогобичі проходять навчання у рамках проекту Київський Діалог.

Захід відбувається у Дрогобичі, Бориславі та Трускавці по два дні у кожному з міст. Серед слухачів — місцеві та внутрішньо переміщені особи, які мають додаткову нагоду ознайомитись між собою ближче, інтегруватись, повчитись неформальній освіті та написати власний проект. Захистити та отримати грантові кошти на його реалізацію. Особливих обмежень немає, єдина умова — проект має бути пов’язаний з містом, громадою та людьми.

За словами координаторки Київського Діалогу на Львівщині Галини Балабанової, участь у проекті — це відмінна можливість проявити себе та свій потенціал. Адже серед учасників багато тих, хто до цього не мав схожого досвіду у написанні та реалізації аналогічних проектів.

Київський діалог — це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні.

Основною метою проекту є сприяння демократичному розвитку України.

Окрім цього, Київський діалог активно розвиває свою роботу у Німеччині задля кращого розуміння становища України та її процесів з часів Революції Гідності, а також задля поглиблення діалогу між німецьким та українським суспільством.

Основними інструментами діяльності Київського Діалогу є конференції, тренінги, подіумні дискусії як для представників державних структур, так і для громадських активістів. Окрему увагу спрямовують на підтримку молодіжних ініціатив через міні-гранти.

Як зазначила Галина Балабанова, зараз вони працюють за трьома напрямками: інформаційне висвітлення громадського життя після 24 лютого для суспільства Німеччини, підтримка релокованих громадських організацій та активістів, а також робота з молоддю та учнями старших класів закладів освіти, які зараз планують своє майбутнє.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту