Керівництво Дрогобицької громади взяло участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

5 Червня 10:53

У четвер, 3 червня, відбулося засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Захід відбувся у Хмельницькому під головуванням Глави держави.

Участь у засіданні за допомогою телекомунікаційного зв’язку взяли й представники органів місцевого самоврядування Дрогобиччини, зокрема, й очільник Дрогобицької громади Тарас Кучма та його заступники – Ігор Герман та Володимир Коцюба.

Посадовці почули від перших осіб держави наміри щодо розвитку органів місцевого самоврядування та проведення низки реформ.

Під час розгляду організаційних питань головою Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад було обрано мера Львова Андрія Садового. Його заступниками були обрані міський голова Житомира Сергій Сухомлин та міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Ми почули від перших осіб держави ключові наміри і заходи, які сприятимуть розвитку місцевого самоврядування. Надзвичайно важливо, щоб, як було озвучено, врегулювання механізму збору податків сприяло розвитку громад. Також має бути чітко врегульований механізм делегування повноважень. Мені особисто імпонує модель горизонтального розвитку держави, а не вертикального, як це зараз практикується. Пріоритетом мають бути громади. Також, принагідно, вітаю з достойним обранням своїх колег – мерів. Сподіваюся, що їх управлінських досвід сприятиме розвитку як громад, так і держави», – прокоментував участь у засіданні Тарас Кучма.

Перейти до вмісту