«Квітка, яка співає»: Ліцей №4 провів благодійний мистецький проект-вшанування пам’яті Квітки Цісик

10 Квітня 11:13

7 квітня у актовій залі Ліцею №4 імені Лесі Українки відбувся мистецький захід присвячений 70-літтю від дня народження відомої співачки українського походження Квітки Цісик.

Свій шалений успіх і непересічний талант Квітослава використовувала задля популяризації української культури у світі. Зокрема в Америці, де співачка мешкала,  її голос лунав у кожному домі.

Цю та багато іншої інформації із біографії співачки, глядачі дізнались на благочинному заході пам’яті. Також в межах імпрези звучали і пісні, які Квітка Цісик співала та популяризувала. Їх виконали учні Ліцею — перший куплет пісень звучав голосом виконавиці, а решту твору співали юні ліцеїсти.

Чудові пісенні та танцювальні композиції глядачам подарували і запрошені гості з вокального гурту «Молоді галичани» Палацу дитячої та юнацької творчості, ансамблю «Оксамит», танцювального клубу «Олімп» та студентка магістратури факультету початкової освіти та мистецтва ДДПУ ім. І. Франка.

За насичений мистецький захід та відмінну організацію усім причетним подякував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Приємні враження від заходу, сподіваюсь, переповнюють усіх присутніх. Вкотре переконуюсь, що наші діти неймовірно талановиті та креативні. Про Квітку Цісик потрібно пам’ятати, її творчість та біографію знати і передавати наступним поколінням. Дякую керівництву закладу, педагогам та школярам за прекрасний благодійний захід. Впевнений, глядачі отримали масу позитивних емоцій і дізнались багато нового про нашу землячку, — прокоментував Тарас Кучма.

Окрім школярів, вчителів та запрошених гостей, авторський вірш, присвячений Квітці Цісик, прочитала і директорка ліцею №4 ім. Лесі Українки Наталія Гук.

На завершення дійства ведучі провели благодійну лотерею, метою якої було зібрати кошти на підтримку ЗСУ. Відтак, троє переможців отримали книги Романа Горака «Журавлі відлетіли. Есеї про Квітку Цісик та її рід».

Перейти до вмісту