З 23 вересня по всій території Дрогобицької громади діє «жовта» карантинна зона рішення комісії ТЕБ і НС

24 Вересня 13:53

Відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС Дрогобицької міської ради. В результаті засідання було прийняте рішення щодо карантинних обмежень у Дрогобицькій територіальній громаді.

Комісією встановлено, що на території Дрогобицької міської територіальної громади з 00:00 год 23 вересня 2021 року діють карантинні обмеження, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 (із змінами) для «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки.

Відповідальним управлінням та відділам доручено:

Управлінню інвестицій та економічного розвитку, керівникам установ та організацій, керівникам закладів торгівлі та громадського харчування, старостам:
– Забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами та доповненнями).
– Проводити інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо встановлених карантинних обмежень на адміністративних територіях і обов’язкового їх дотримання.

Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради засновникам (власникам) та керівникам позашкільної, загальної, середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти забезпечити:
– виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 06 вересня 2021 року № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)».
– неухильне дотримання вимог підпункту 151 постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 року №954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року «1236 і від 29 червня 2021 року №677» в частині припинення відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів освіти, в яких не менш як 80% працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID – 19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія.

Дрогобицькому відділенню поліції Національної поліції Головного управління у Львівській області, Дрогобицькому та Трускавецькому управлінню Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідемічних заходів на території Дрогобицької міської територіальної громади.

Дрогобицькому відділенню поліції Національної поліції Головного управління у Львівській області, Дрогобицькому та Трускавецькому управлінню Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, посилити нагляд за дотриманням встановлених протиепідемічних заходів в закладах торгівлі та громадського харчування.

Дрогобицькому відділенню поліції Національної поліції Головного управління у Львівській області, перевізникам які здійснюють перевезення пасажирів на території Дрогобицької міської територіальної громади, Управлінню інвестицій та економічного розвитку, здійснювати заходи державного контролю в частині дотримання перевізниками, які курсують на міських маршрутах та в межах Дрогобицької міської територіальної громади в частині дотримання ними карантинних обмежень з обов’язковим інформуванням, в разі виявлення порушень, управлінню інвестицій та економічного розвитку для прийняття відповідних управлінських рішень.

Управлінню інвестицій та економічного розвитку, підготувати та провести скайп нараду з перевізниками, щодо дотримання карантинних обмежень під час здійснення пасажирських перевезень.

Також затверджено План готовності та реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ 2021-2022 року в умовах поширення коронавірусної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 (COVID – 19).

Чат-бот Гаряча лінія