З турботою про учнів: школи Снятинки та Медвежі отримали два новеньких «Школярика» | ВІДЕО

4 Жовтня 15:48

Добиратимуться на навчання в комфорті та теплі: дві школи територіальної громади Дрогобича із Снятинки та Медвежі отримали новенькі автобуси «Школярик». Ключі від транспорту керівникам відділів освіти вручив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

4 жовтня біля навчально-виховного комплексу у Снятинці новенький «Школярик» зустрічали усією шкільною родиною: педагоги, учні, адміністрація школи, а також представники влади Дрогобича – міський голова Тарас Кучма, заступник Андрій Ковч, керівник відділу освіти Петро Шев’як, радник міського голови Павло Цвігун.

Новий транспортний засіб найперше оглянути та проінспектували учні – школярі радіють адже їм тепер не доведеться в холодну пору року іти до школи пішки, новий автобус забезпечить комфортне добирання до навчальної установи.

Ми довго чекали на цю подію. Перед нами стояло кілька завдань – в рамках оптимізації освіти в територіальній громаді ми найперше мали подбати про харчування школярів у освітніх закладах. Наступний крок – комфортний доїзд учнів до школи. Переконаний, що новенькі «Школярики» забезпечать швидке та безпечне добирання учнів до навчальних установ територіальної громади. Тож тепер за них можуть не хвилюватися ні батьки, ні вчителі, ні ми, – підкреслив очільник громади Тарас Кучма.

Автобуси закупив Департамент освіти і науки ЛОДА за кошти освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з місцевих бюджетів.

Школярики придбано за кошти освітньої держсубвенції та співфінансування місцевого бюджету. Загальна вартість двох автобусів становить 3 мільйони 600 тисяч гривень. З місцевого бюджету було виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень, що становить більше 35%, – зазначив начальник відділу освіти Дрогобицької міської ради Петро Шев’як.

До придбання шкільних автобусів місто доклало чимало зусиль, адже безпека та комфорт учнів – в пріоритеті для керівництва міста.

Купівля нових автобусів стала результатом нашої роботи в напрямку покращення умов добирання учнів із сіл до навчальних закладів територіальної громади. Ми дбаємо про те, щоб діти в комфорті та теплі доїжджали на уроки – резюмував подію заступник міського голови Андрій Ковч.

За словами керівника Снятинського навчально-виховного комплексу Миколи Турика, у їхньому освітньому закладі навчається понад 165 учнів. Із цієї кількості понад 60 дітей доїжджають в навчальну установу із Залужан та Старого Села. В період зниження температурних показників та з настанням зими – дітям доволі складно добиратися на навчання, доводиться раніше вставати, щоб вчасно потрапити до школи.

Тепер із прибуттям «Школярика» всі ці проблеми відпадуть самі собою, а на додачу ми матимемо змогу возити учнів на екскурсії нашим краєм та містами України, – підкреслив директор навчальної установи Микола Турик.

Загалом для Львівщини закупили 23 автобуси на загальну суму 43 239 300 грн. Ще 11 автобусів представникам відділів освіти громад Львівщини передадуть 7 жовтня.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія