З першого липня вартість проїзду у громадському транспорті по місту становитиме сім гривень

8 Червня 13:48

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».

Перевізникам, з якими укладено договори на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті Дрогобича, встановлено тариф на перевезення одного пасажира у розмірі 7,00 грн.

Пасажирам, які зареєстровані у населених пунктах Дрогобицької міської ради або фактично проживають (підстава – Акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї) та відповідно до Переліку категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду, належать до категорії осіб, яким надається право на 20 безкоштовних проїздів, мають право на такі проїзди з моменту отримання «Картки дрогобичанина».

Пасажирам на міських маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, які проводять оплату безготівково за допомогою «Картки дрогобичанина», надано знижку в розмірі 1,00 грн.

Також затверджено Перелік категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду в автобусах, що працюють на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі (подається нижче).

Перевізникам, не залежно від форм власності, з якими укладено договори на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, забезпечити виконання даного рішення.

Дане рішення набирає чинності з 01.07.2021 року.

Після набрання чинності рішення, вважати такими, що втратили чинність:
– Рішення виконавчого комітету від 20.11.2018 №280 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті»;
– Рішення виконавчого комітету від 17.08.2020 №200 «Про надання знижки на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».

Перелік категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду в автобусах, що працюють на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі

1. Учасники бойових дій (в т.ч. АТО та ООС) та бійці-добровольці АТО
2. Особи з інвалідністю внаслідок війни та особа, яка супроводжує інваліда війни I групи
3. Особи (ЧАЕС),  віднесені до категорії I
4. Особи-учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії II
5. Особи з інвалідністю I, II групи
6. Особа, яка супроводжує інваліда I групи
7. Батьки загиблого військовослужбовця
8. Члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни
9. Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони , ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, ветерани Національної поліції
10. Реабілітовані особи (реабілітовані, потерпілі від репресій)
11. Діти з багатодітних сімей

⃰  За умови пред’явлення  багатофункціональної  електронної пластикової картки “Картка дрогобичанина” право на 20 безкоштовних проїздів в місяць мають:

– пенсіонери за віком;

– особи з інвалідністю III групи;

– особи, які перебувають у складних життєвих обставинах (за зверненням громадян на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї);

– один з батьків дитини, отримувач допомоги (дитини з інвалідністю віком до 18-ти років);

– опікун (піклувальник) дитини-сироти або дитини позбавленої батьківського піклування.

** Після використання права на 20 безкоштовних проїздів, оплата проїзду для цих категорій громадян здійснюється згідно діючого тарифу.

*** Учні закладів загальної середньої освіти м. Дрогобича під час навчального року з 07:30 до 20:30 за умови пред’явлення учнівського квитка виданого відповідним ЗЗСО – безкоштовно.

Чат-бот Гаряча лінія