З нагоди Дня міста у  Дрогобичі відродили свято близнюків

22 Вересня 13:46

На День місті у Дрогобичі відновили гарну традицію – проведення свята близнюків. Через пандемію ковіду та війну на Сході України – свого  часу від проведення дійства були відмовилися. Однак, як розповідає керівник відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, місто має чим пишатися: у ньому мешкає понад 157 пар близнюків та дві трійні. Цьогоріч до участі у святі запросили усіх діток, однак через певні умови змогли долучитися до дійства – не всі.

Свято стартувало на Площі Ринок перед входом у міську раду. Понад 50 пар близнюків завітали на дійство. Дітки зазвичай були одягнені в однаковий одяг, дехто із них радо демонстрував свої таланти: виконували пісні та декламували вірші. Учасників свята привітав заступник міського голови Андрій Ковч. За його словами Дрогобич пишається юними та такими талановитими парами близнюків, двійнят та трійнят.

Щиро бажаю кожному із вас успіху та нових звершень на благо нашого міста. Ви наше майбутнє, – зазначив Андрій Ковч.

Кульмінацією свята стало вручення усім діткам призів та подарунків від спонсорів дійства.

Окрім свята близнюків, в рамках відзначення Дня міста – пройшов флешмоб для дітей “Малюємо Дрогобич”. Під наглядом талановитих художників – усі бажаючі мали можливість долучитися до написання картин про рідне місто. Діти були в захопленні від творчого процесу та були раді залишити свій слід на професійних полотнах

 

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту