З кінця жовтня стартує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів місцевих ініціатив 2020

9 Жовтня 16:00

У Львівській області стартує конкурс проєктів місцевих ініціатив на 2020 рік.

Про це повідомляють у КУ «Інститут міста Дрогобича».

Прийом заявок розпочнеться з 28 жовтня і триватиме до 29 листопада.

Серед пріоритетів Конкурсу проєктів місцевого розвитку затверджено 8 напрямів:

1. “Освіта” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання та інвентарю та предметів дострокового користування.

2. “Охорона здоров’я” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання спецавтотранспорту, обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (у т.ч. автотранспорту).

3. “Культура” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

4. “Спорт” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

5. “Безпека” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

6. “Вуличне освітлення” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.

7. “Інші пріоритети” (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної( за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування).

8. “Обласні заклади та установи, некомерційні підприємства обласної ради” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування).

Гранична вартість проекту становить 500 тис. грн, а гранична сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис. грн.

Як додають у КУ «Інститут міста Дрогобича», для всіх охочих взяти участь у Конкурсі проєктів місцевого розвитку проведуть сесію навчальних тренінгів з написання проєкту.

Перший тренінг відбудеться для представників освітньої сфери у четвер, 10 жовтня, о 16:00 у каб. №314 Дрогобицької Ратуші.

 

Чат-бот Гаряча лінія