Здорова сім’я – здорова нація: У Дрогобичі відкрили оновлене сімейне відділення поліклініки

17 Червня 17:13

У сімейному відділенні №4 КНП «Дрогобицька міська поліклініка» завершили капітальний ремонт. Ремонти провели не лише всередині, але й зовні.

У вівторок, 17 червня, відбулося урочисте відкриття відділення. На відкриття нововідремонтованого відділення Дрогобицької поліклініки прибув директор Департаменту охорони здоров`я ЛОДА Орест Чемерис, який зазначив, що вражений змінами у медичних закладах Дрогобича, які оглянув цього дня.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма у своєму вітальному слові висловив подяку медикам за їх щоденну, не легку, відважну працю та привітав з прийдешнім професійним святом – Днем медика.

Також Тарас Кучма з нагоди відкриття вручив для відділення в особі завідувача Ірини Столярчук подарунок – герб міста Дрогобича.

Привітав колег і начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

Як зазначив Володимир Чуба, відремонтували у сімейному відділенні всі кабінети, підсобні приміщення, санвузли, приміщення загального користування. Окрім цього, капітально відремонтовано та утеплено фасад приміщення сімейного відділення Дрогобицької поліклініки.

Облаштували і територію навколо будівлі. Газони, де колись вирувала стихійна торгівля, обгородили парканом та засіяли газонною травою, а також висадили дерева.

Загальна вартість робіт становила понад 1 мільйон 400 тисяч гривень, які КНП «Дрогобицька міська поліклініка» вдалося залучити у межах успішного функціонування первинної ланки реформи охорони здоров`я.

З міського бюджету облаштували пішохідну зону, яку замостили бруківкою.

Нововідремонтоване приміщення освятив отець Ростислав Мелех.

Чат-бот Гаряча лінія