Здай злочинця: Палії сухої трави — вбивці!

17 Березня 11:07

У період загрози поширення коронавірусу окремі громадяни, незважаючи на всі заклики та заборони щодо неприпустимості спалювання сухої трави, продовжують підпали сухостою.

Цю проблему сьогодні, 17 березня, порушили під час засідання комісії ТЕБ та НС у Дрогобицькій міській раді.

Наголошуємо, самовільне спалювання рослинності або її залишків, згідно зі ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, карається накладенням штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 170 до 340 гривень) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 850 до 1190 гривень).

Медики та надзвичайники б’ють на сполох: спалювання сухої рослинності призводить не лише до масштабних пожеж, знищення фауни і флори, а й становить загрозу здоров’ю та життю людей, зокрема астматиків. Ще більше загрозу становлять викиди від згоряння сухостою становлять у період пандемії коронавірусу.

Закликаємо громадян бути свідомими, не спалювати траву, а у випадку виявлення паліїв, не вдаватися до проявів самосуду, а про факт злочину терміново повідомляти поліцію.

Дамо гідну відсіч паліям! Збережемо наше здоров’я та життя!

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту