«За чисте довкілля»: У Дрогобицькій громаді проведуть масштабну екоакцію

5 Квітня 16:19

У Дрогобицькій громаді готуються до проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Відповідне розпорядження від 05.04.2021 №289-р підписав міський голова Тарас Кучма.

З метою покращення стану довкілля, озеленення, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій, покращення благоустрою на території Дрогобицької міської територіальної громади, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у продовж квітня-травня 2021 року проведуть заходи, спрямовані на покращення естетичного та санітарного стану територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення, ліквідацію стихійних засмічень, прибирання придорожніх смуг, посадку зелених насаджень.

17 квітня відбудеться весняна толока «За чисте довкілля». Захід планують провести з дотриманням карантинних вимог та обмежень, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби «COVID-19».

Про це йдеться у розпорядженні міського голови.

Заходи відбудуться згідно графіками у додатках №1 (додаток 1 до Дня довкілля 2021) та №2 (додаток 2 ЗАХОДИ 2021). Висадка дерев відбудеться згідно з графіком у додатку №3 (додаток 3 до Дня довкілля 2021).

Старостам сіл, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, власникам житлових будинків та споруд у процесі проведення місячника необхідно забезпечити виконання запланованих заходів на власних об’єктах та об’єктах комунальної власності, забезпечивши належне прибирання, санітарну очистку, впорядкування, благоустрій прилеглих територій, парків, скверів, площ та будинковолодінь.

Чат-бот Гаряча лінія