За три тижні роботодавці Дрогобича легалізували 382 працівників, а 7 офіційно стали ФОПами

13 Лютого 9:31

Останні 7 днів січня та впродовж лютого 2020 року фахівцями сектору з питань праці спільно з представниками Дрогобицького сервісного центру ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області, Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, Дрогобицького управління ГУДФС у Львівській області проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин із суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

Зокрема, проведено виїзні інформаційні кампанії по місцю проведення господарської діяльності суб’єктів господарювання, у приміщенні Дрогобицької міської ради із роботодавцями міст Дрогобича та Стебника відбувся круглий стіл з питань дотримання законодавства про працю, зокрема в частині належного оформлення трудових відноси, а у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості – семінар на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам».

Поза тим, роботодавцям Дрогобича та м. Стебника, які перебувають в групі ризику направлено електронні листі в яких запропоновано привести взаємовідносини з найманими працівниками у відповідність до чинного трудового законодавства, виплачувати і відображати в звітності реально виплачену зарплату. Проінформовано про збільшення розміру мінімальної заробітної плати.
Інспекторами праці сектору з питань праці ДМР проведено 81 відвідування роботодавців з метою інформування їх та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства з питань оформлення трудових відносин.

З метою донесення до населення негативних наслідків зарплати в «конвертах» інспекторами праці спільно з фахівцями Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості та Дрогобицького сервісного центру ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області проведено виїзну акцію щодо легальної зайнятості населення «З зарплатою в конверті – без впевненості в майбутньому!».

За даними Дрогобицького управління ГУДФС у Львівській області впродовж 22 січня – 11 лютого 2020 року в Дрогобичі суб’єкти господарювання подали повідомлення про прийняття на роботу 382 найманих працівників та 7 зареєструвались як фізичні особи – підприємці.

Чат-бот Гаряча лінія