Запитуєте-Відповідаємо: Чи призначається житлова субсидія домогосподарствам, у яких чоловік та дружина зареєстровані за різними адресами?

25 Лютого 12:57

ЗАПИТАННЯ: Чи призначається житлова субсидія домогосподарствам, у яких чоловік та дружина зареєстровані за різними адресами?

ВІДПОВІДАЄМО

👉 Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабміну № 848, житлова субсидія призначається виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства.

👉 До складу домогосподарства входять особи, що зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), на яких розраховуються соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами та доходи яких враховуються при призначенні житлової субсидії.

👉 Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи зі складу домогосподарства у разі, коли адреса їхнього зареєстрованого (фактичного) місця проживання відмінна від адреси домогосподарства. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.

 Таким чином, субсидія призначається і під час призначення житлової субсидії враховуються доходи подружжя незалежно від їхнього місця реєстрації, крім осіб які проживають в селі чи селищі яким виповнилося 60 років.

Чат-бот Гаряча лінія