Запитували – відповідаємо: чи передбачені пільги для студентів та учнів у громадському транспорті Дрогобицької ТГ

17 Лютого 13:29

Днями до міської ради за роз’ясненням звернулася мешканка Стебника щодо пільг для студентів на проїзд у громадському транспорті.

Як прокоментували в управлінні інвестицій та економічного розвитку, на території Дрогобицької громади пільг на проїзд для студентів не передбачено.

Однак, такі пільги передбачені для учнів. Для проїзду між населеними пунктами учні мають право на знижку у 50% від вартості квитка на проїзд, або право на безкоштовний проїзд, якщо у їхньому населеному пункті немає навчального закладу і їм доводиться добиратися до школи у сусідній населений пункт.

Нагадаємо, для вирішення питання забезпечення доїзду учнів до навчальних закладів у сільській місцевості громади, місцеве самоврядування спільно з обласною державною адміністрацією закупляють автобуси «Школярики». Такі автобуси вже отримали навчальні заклади у селах Медвежа та Нижні Гаї. Ще один «Школярик» передадуть для НВК у селі Лішня. Навчальний заклад села Снятинка – мав автобус «Школярик» ще з попередніх років.

Нагадуємо, користувачі послуг громадського транспорту можуть надсилати свої пропозиції та зауваження щодо якості обслуговування через е-сервіс «Відкрите місто».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту