Залишки зруйнованого будинку на Грушевського, 101/1 планують використати для підсипки доріг у громаді

11 Квітня 17:01

Вночі 28 серпня 2019 року у Дрогобичі сталась трагедія – тої злощасної ночі обвалився один з під’їздів будинку №101/1 на вулиці Грушевського, внаслідок чого під завалами загинуло вісім людей.

Будівлю визнали аварійною. Внаслідок клопотання Дрогобицької міської ради з державного фонду у 2020 році було виділено для Дрогобича понад 40 млн грн на придбання нових осель для мешканців аварійного будинку. В результаті було закуплено 59 нових квартир. Після зняття арешту на майно, аварійну будівлю було знесено.

Залишки обваленого будинку комунальники планують використати для підсипки доріг у селах Дрогобицької громади.

Було бачення щодо використання будівельних залишків, які станом на сьогоднішній день знаходяться на місці обваленої будівлі Грушевського 101/1. Планували використати їх для підсипки критичних доріг в селах нашої громади. Ця думка не змінилась, однак ситуація з воєнним станом в країні змістила пріоритети в роботі. Як тільки буде фінансова можливість та сприятливі погодні умови, залишки будівлі почнуть вивозити та використовувати для підсипки доріг, – розповів начальник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту