Заклади дошкільної освіти у Дрогобичі відкриватимуть поетапно з наступного тижня, – відділ освіти ДМР

9 Липня 16:22

Загалом заклади дошкільної освіти у Дрогобичі та Стебнику готові до відкриття. Для кожного садка розроблені протоколи, за якими вони працюватимуть після повернення до звичного життя, та закуплено всі необхідні засоби захисту.

Про це повідомляють у відділі освіти ДМР.

Міська комісія ТЕБ та НС під час чергового засідання у середу, 8 липня, дозволила на час карантину поетапно розпочинати роботу дитячих садків. Відтак заплановано відкрити 5 закладів дошкільної освіти: 4 – у Дрогобичі та 1 – у Стебнику.

Однак, відновити роботу дитячих садків у Дрогобичі можливо лише після повторної інспекційної перевірки та за погодження обласної комісії ТЕБ та НС.

«Ми чудово розуміємо, що роботу дитячих садків потрібно відновлювати, адже більшість структур вже запрацювала і батькам потрібно десь залишати дітей, щоб ходити на роботу. До кінця тижня ми повторно проінспектуємо всі садки на готовність до роботи в мовах карантину і якщо отримаємо погодження з області на початок роботи, то вже з наступного тижня відчинимо перших 5 садків», – зазначає начальник відділу освіти ДМР Петро Шев`як.

Чат-бот Гаряча лінія