Загинув захисник України Роман Городовенко: вічна пам’ять Герою!

24 Травня 14:51

Дрогобицька громада втратила ще одного сина – під час захисту України від ворога загинув мешканець Лішні Роман Городовенко. Завтра тіло загиблого Героя привезуть до рідного дому.

Роман Городовенко народився 17 березня 1990 року, проживав у Лішні.

Закінчив Лішнянський НВК, згодом ДДПУ ім. Франка. Займався виготовленням меблів.

З початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Роман став на захист України. Спершу приєднавшись до місцевої роти охорони, а потім – старшим солдатом у складі 128 окремої гірсько-штурмової бригади.

Пройшов гарячі точки бойових зіткнень. Брав участь у звільненні Херсону.

На жаль, під час вивезення поранених з Бахмуту, 11 лютого Роман потрапив під ракетний обстріл, внаслідок якого загинув.

У загиблого залишились мама, дружина та двоє дітей.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Романа Городовенка.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Після обстрілу тіло воїна не підлягало опізнанню. Лише після проведення ДНК експертизи тіло загиблого Героя зможе спочити похованим в рідній землі.

Прибуття конвою з тілом очікується завтра, 25 травня. Зустріч на Перехресті Героїв – об 11:30. Звідти домовину з тілом загиблого повезуть на площу Ринок, де о 12:00 відбудеться загальноміське прощання.

Парастас за загиблим Героєм проведуть в рідному домі загиблого. Похорон відбудеться в храмі архистратига Михаїла у селі Лішня.

Поховають загиблого на кладовищі в селі Лішня.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту