Завершились публічні консультації щодо концепції облаштування зупинок громадського транспорту

21 Січня 12:54

З метою визначення єдиної концепції облаштування зупинок громадського транспорту, у Дрогобицькій громаді провели публічні електронні консультації, в ході яких мешканці впродовж двох тижнів могли віддати свій голос за одну з пропонованих зупинок.

Попередньо відділом економіки, спільно зі структурними підрозділами ради, було обговорено концептуальні вимоги до зовнішнього вигляду зупинок, можливості їх облаштування чи доукомплектування підсвіткою з сонячною батареєю, інформаційними табло, а в межах міста – сітілайтом.

З метою визначення єдиної концепції громадських зупинок у Дрогобицькій громаді було оголошено публічні консультації. До уваги мешканців було запропоновано десять проектів зупинок громадського транспорту. Протягом двох тижнів учасники мали можливість проголосувати за кращий на їхню думку варіант, залишити свої зауваження чи побажання, за допомогою Google-форми.

19 січня публічні опитування щодо концепції облаштування зупинок громадського транспорту завершились. Загалом участь в голосуванні взяли 24 мешканці громади. Зупинки під номерами 3, 6, 7, 8, 9, 10 не набрали жодного голосу. Натомість лідерами опитування стали зупинки №1 та №4.

Як анонсував відділ економіки ДМР – обрані варіанти будуть використані для облаштування єдиного однотипного зразку зупинок громадського транспорту в нашій громаді.

«Перший етап робіт з розробки концепції зупинок громадського транспорту в нашій громаді вже виконано. Ми провели нараду з профільними підрозділами, обговорили вимоги щодо вигляду та комплектації зупинок та шляхом відкритих електронних консультацій було зібрано голоси та пропозиції мешканців, які будуть враховані в розробці майбутніх зупинок» – наголошує начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Тарас Бачинський.

Нагадаємо, що на офіційному сайті Дрогобицької міської ради діє електронний сервіс «Онлайн рух маршрутного транспорту», який є складовою системи «Розумне місто». За допомогою цього сервісу мешканці та гості міста можуть контролювати рух громадського транспорту, за допомогою мобільного додатку, або онлайн на порталі Дрогобицької міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту