«Діємо для здоров’я»: Дрогобич поповнився ще одним спортивним антивандальним майданчиком

28 Червня 14:44

У понеділок, 27 червня відбулось відкриття нового тренажерного майданчика. Спортивний комплекс з дев’яти вуличних антивандальних тренажерів зафункціонував на території Ліцею імені Богдана Лепкого.

Спортивну ініціативу реалізували КУ «Інститут міста» спільно з ГО «Затишне місто», які  прийняли участь у грантовому проєкті та отримали кошти у розмірі 200 тис. на впровадження україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

За словами менеджера КУ «Інститут міста» Тараса Перхуна, заявником на майданчик виступила громадська організація «Затишне місто».

Передісторія цього майданчика така – одна активна дрогобичанка подала проєкт на громадський бюджет міста Дрогобича. І ось зараз ми змогли його втілити в життя та маємо гарно облаштований спортивний майданчик для активностей молоді міста, — зазначив Тарас Перхун.

На заході були присутні заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч, депутат Львівської обласної ради Сергій Оленич, керівництво навчальної установи, а також представники спортивних клубів та організацій міста.

Надзвичайно приємно відвідувати заходи, які вкотре підкреслюють, що Дрогобич не лише туристичне та промислове місто, а й спортивне. За минулі роки у місті було зроблено дуже багато для розвитку фізичної культури і спорту. На жаль, цьогоріч ми живемо у військових умовах, але те, що спорт живе, спортивний дух розвивається є свідченням цієї великої справи, яка зроблена завдяки КУ «Інститут міста». Сподіваюсь, що спортивний майданчик добре послужить громаді і на ньому виховається не одне спортивне покоління, — звернувся до присутніх Сергій Оленич.

На святі глядачі мали змогу побачити виступи з воркауту, УШУ та карате кіокушинкай. Також ознайомитись з правилами користування та поводження на тренажерах, задля комфортних занять. На захід були запрошені і внутрішньо переміщені особи, які мешкають в Ліцеї імені Богдана Лепкого.

Серед нас є багато людей, які покинули рідні міста через наступ окупанта. Ми намагаємось забезпечити їм комфортні умови перебування у нашому рідному місті. І відкриття сьогодні спортивного майданчику свідчить про те, що завдячуючи ЗСУ – ми маємо розвиватися та дарувати нашим дітям здорове і щасливе майбутнє, — наголосила у своєму виступі до глядачів керівниця Ліцею імені Богдана Лепкого.

На завершення дійства організатори приготували цікаві конкурси та мотиваційні призи. Захід вела керівниця відділу з питань фізичної культури та спорту Оксана Сотрихіна.

Зрезюмував та закінчив урочисту частину своїм словом заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрій Ковч.

В той час, коли Україна охоплена вогнем, коли ворог не лише хоче захопити нашу територію, але й похитнути наші цінності, культуру, відкриття таких спортивних майданчиків свідчить про те, що ми непохитні в своїх цілях, діях та баченнях розвитку нашої громади. Я вдячний всім, хто дотичний до відкриття майданчика та до всіх речей, які ми робимо у місті. Адже, ми розуміємо, що спортивне та патріотичне виховання — це запорука сильної та здорової нації, — наголосив Андрій Ковч.

Перейти до вмісту