Духовенство закликають дотримуватися санітарних заходів у храмах

17 Березня 9:02

Начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба та заступник керівника КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Леся Остапенко продовжують інформаційні зустрічі з духовенством.

Так, у понеділок, 16 березня, відбулася зустріч з духовенством Дрогобицько-Самбірської єпархії православної церкви України.

«Можливо, ми випереджаємо події, але краще їх випереджати, аніж вже гасити пожежу, коли полум’я вже розростеться», — прокоментував зустріч Володимир Чуба.

Захворювання коронавірусом у 70% протікає у легкій формі. Однак небезпека заразитися зростає.

Так, отців просили інформувати прихожан щодо поведінки у храмах. Хворим необхідно сидіти вдома та контактувати з сімейним лікарем у телефонному режимі. Крім того, духовенство наголосило на важливості обмеження цілування ікон та хрестів у храмах.

«Самоізоляція — найбільш дієва протидія», — зазначив Володимир Чуба.

Також отців проінформували про те, що у випадку загострення ситуації хворих госпіталізуватимуть до Стебницької лікарні, яку визначили однією з базових лікарень в області.

Під завершення зустрічі отцям нагадали про важливість їх індивідуального захисту.

Зі свого боку священнослужителі підтримали такі пропозиції та погодилися вжити максимальних заходів, щоб убезпечити здоров’я та життя прихожан.

Чат-бот Гаряча лінія