Дрогобич продовжує підтримувати деокуповані громади: місто відправило гуманітарний вантаж в Запоріжжя

7 Березня 15:25

У ці дні Дрогобич скерував чергову гуманітарну підтримку для територій, які постраждали від ворожої окупації та вторгнення. Зокрема, 20 тонн необхідного вантажу відправили в місто Запоріжжя.

Допомогу сформували із отриманих гумвантажів, які свого часу були скеровані в Дрогобич від наших міжнародних фундацій та партнерів, зокрема міст-побратимів із Польщі.

Керівництво Дрогобицької громади систематично проводить переговори з очільниками громад деокупованих міст. Зокрема нагодою поспілкуватися з очільниками громад є участь міського голови Дрогобича в Правлінні Асоціації міст України. Таким чином вдається оперативно реагувати на потреби та скеровувати гуманітарну допомогу туди, де її найбільше потребують.

Тож сьогоднішня організація логістики, збору та відправки допомоги в Запоріжжя відбувалася під егідою міського голови Тараса Кучми та його заступників – Ігоря Германа та Володимира Коцюби.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії, Дрогобич та громада активно стали допомагати ВПО та забезпечувати їх усім необхідним. Маючи налагоджені партнерські відносини з містами-побратимами та благодійниками закордоном, нам вдалося миттєво налагодити логістику залучення допомоги Україні та Збройним Силам. Ми активно підтримуємо й деокуповані міста та території, які постраждали від рук окупантів. Географія міст, куди ми надсилали і надсилаємо допомогу широка – це Харків, Київ, Вінниця, Біла Церква, Ірпінь, Буча, Гостомель, Дніпро, Ізюм, Слов’янськ та багато інших. У Запоріжжя ми уже скеровували допомогу, однак в чергове вирішили підтримати це місто та громаду, – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Серед відправленої допомоги – продукти харчування, миючі засоби, засоби особистої гігієни тощо.

Додамо, з часу повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Дрогобич відправив в прифронтові зони та міста – понад 900 тонн гумдопомоги.

Окрім цього, місто скерувало понад 60 гуманітарних конвоїв з необхідними речами, обладнанням, медикаментами та засобами першої необхідності – на передову, для підтримки військових підрозділів, які боронять Україну на передових позиціях фронту. Їх вдалось сформувати як з використанням особистих ресурсів громади, так і з залученням волонтерської допомоги та підтримки закордонних партнерів.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту