Дрогобич отримав чергову допомогу від Битома – медикаменти та рації

17 Березня 15:01

Цими днями у Дрогобич прибула чергова допомога від міста побратима Битома. У місто Котермака скерували рації для військових, ліки, медичні засоби та препарати для ведення операційних маніпуляцій, дитячі засоби гігієни та харчування. Як розповіла Оксана Матчишин, керівник Дрогобицького міського центру соціальних служб, через яку відбувалася комунікація із керівництвом Битома, міським головою Дрогобича було сформовано перелік необхідних речей. Усе вказане – Битом оперативно зібрав та скерував в дрогобицьку громаду.

Польща інтенсивно підтримує Дрогобич із перших днів російсько-української війни. Допомогу нам скеровував і водоканал Кракова, і громади багатьох польських міст, а також неодноразово президент Битома Маріуш Волош. Посадовець особисто, в перші дні війни, скерував у наше місто реанімобіль з медикаментами, відтак кілька вантажівок із гумдопомогою. Тепер – рації для нашої армії та ліки. Дякуємо за дружнє плече підтримки у цей складний для України час, – прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Отримані медикаменти уже скерували у першу міську лікарню Дрогобича, а рації – на передову для військових.

Додамо, із перших днів війни в Україні, президент Битома Маріуш Волош прикріпив до свого піджака синьо-жовту стрічку в знак підтримки України. Відтак, практично щоденно мер Битома відвідує українських переселенців, які через військову агресію росії були змушені мігрувати в Польщу.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту