Дрогобич відкритий до інвестицій!

5 Липня 15:08

У Дрогобицькій громаді перші в Україні реалізували проєкт «Інвестиційна візитівка». Про це, 5 липня, повідомив начальник управління та розвитку туризму Ігор Чава.

«Ми йшли до цього 5 років і нарешті прийшли. Туризм – це найшвидші інвестиції в місто. Всі ці 5 років ми залучали і примножували кількість інвесторів. Сьогодні ми виходимо на новий рівень!

7 місяців від ідеї до реалізації. Ми перші серед українських міст запускаємо Інвестиційну Візитівку. Особисто міський голова, секретар міської ради, начальники поліції та податкової гарантують інвестору прозорість та підтримку у веденні бізнесу в Дрогобицькій громаді», – коментує Ігор Чава.

Важливо й те, що у Дрогобичі з’являються інвестиційні менеджери. Попри те, що місто розвивається, залишилось багато об’єктів, які не задіяні. Відновити ці промислові об’єкти – місія складна, але за допомогою інвесторів на цих об’єкти реально провести реновацію.

Візитка – це онлайн-портал, де потенційні інвестори можуть знайти всю необхідну інформацію про об’єкти інвестування, подати свій проект та отримати консультацію інвестиційного менеджера.

Міський голова Тарас Кучма також впевнений, що інвестувати у місто можна по різному: придбати квартиру, відкрити виробництво чи замовити продукцію солеварного заводу.

«Сьогодні Дрогобич знову №1 в Україні. Ми першими в Україні запускаємо Інвестиційну візитку та запрошуємо інвесторів до співпраці. Найменші інвестиції – дуже важливі, бо це потенційні робочі місця», – запрошує інвестувати у Дрогобич Тарас Кучма.

Тепер всю необхідну інформацію для інвестора зібрано на єдиному майданчику. На Інвестиційному порталі розміщено інформацію про територіальну громаду, структуру економіки, кадровий та освітній потенціал, інфраструктуру, дані про привабливі об’єкти, нерухомість, підприємства, інвестиційні умови.

«Будь-яку інформацію про нашу громаду потенційний інвестор може тепер отримати онлайн з будь-якої точки земної кулі, оцінити привабливість та ризики і почати свій бізнес. Це прогресивний підхід залучення нових інвестицій та робочих місць для нас! Гордий, що максимально долучився до роботи над цим дуже важливим проектом», – оцінює результат роботи секретар міської ради Орест Каракевич.

Інвестицій сайт за посиланням: https://investdrohobych.com.

Дрогобич відкритий до інвестицій!

Чат-бот Гаряча лінія