Дрогобицькі медики протестували вже 571 особу на виявлення COVID-19

13 Травня 10:48

З початку карантину у Дрогобичі провели 571 тест на виявлення коронавірусної інфекції. Серед них 422 – експрес-тести та 149 – ПЛР-тестів.

Про це повідомляють у відділі охорони здоров`я ДМР.

Експрес-тести проводять особам, які прибули з-за кордону, дітям та особам, які виховуються чи проживають у соціальних закладах, соціальним працівникам та військовослужбовцям. Зокрема у часі передвеликодніх свят протестували на наявність COVID-19 і священнослужителів.

ПЛР-тести, які проводять шляхом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки) пацієнта, проводять п`яти категоріям населення. Тест полімеразно ланцюгої реакції дає результат, точність якого сягає понад 90%.

Тестують таким способом медиків, які безпосередньо контактують з хворими, осіб, у яких є підозра або ж вони контактували з хворими на коронавірусну інфекцію. Також кожні 4-5 днів ПЛР-тестування проводять хворим на СOVID-19, щоб стежити за їх станом здоров`я та процесом одужання.

Нагадаємо, станом на 13 травня у Дрогобичі 11 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Один хворий вже одужав.

Чат-бот Гаряча лінія