Дрогобицький хаб гуманітарної допомоги Україні в Польщі відправив понад два десятки тонн вантажу до Кривого Рогу

8 Квітня 12:45

Кривий Ріг отримав від Дрогобицької громади два десятки тонн гуманітарного вантажу. Це – продукти харчування, медикаменти та засоби особистої гігієни.

Підтримка була скерована до Кривого Рогу через Дрогобицький хаб гуманітарної допомоги Україні в Польщі, який працює на базі двох логістичних складів у Перемишлі.

Гуманітарна допомога, скерована до Кривого Рогу, в подальшому розподіляється на потреби наближених населених пунктів, які постраждали від ворожих обстрілів та найбільше потребують підтримки.

Дякуємо всім, хто був задіяний до цієї роботи – владі міста, волонтерам і особисто Тарасу Кучмі за те, що підтримує ті міста, які сьогодні потребують допомоги. Частина отриманого вантажу від нас поїде далі – на південні області України, – зазначив перший заступник міського голови Кривого Рогу Євген Удод.

Нагадаємо, Дрогобицький хаб гуманітарної допомоги Україні в Польщі був створений на початку березня розпорядженням міського голови – на базі КУ «Інститут міста Дрогобича», із залученням приватних партнерів – ТзОВ Грейнпласт Карпати та «Грейнпласт» у м. Перемишль.

Хаб працює на базі двох логістичних складів у Перемишлі, через які в Україну щоденно переправляють фури з гуманітарною допомогою. Протягом місяця через Дрогобицький хаб в Україну було доставлено понад 900 тонн гуманітарної допомоги. Її скеровують на підтримку Збройних Сил України, в міста, які постраждали від облоги та ворожих обстрілів, а також на потреби внутрішньо переміщених осіб.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту