Дрогобицька станиця Братства ОУН-УПА за демонтаж меморіалу «Вічний вогонь»

30 Серпня 13:57

До завершення консультацій з громадськістю щодо можливого демонтажу меморіалу слави «Кладовище радянських воїнів» («Вічний вогонь») та майбутнього облаштування даної території залишився один день. На адресу Дрогобицької міської ради продовжують надходять листи з пропозиціями від фізичних осіб, представників громадських та політичних об’єднань із баченнями, що має постати на місці меморіалу та чи слід його демонтовувати. Одне зі звернень надійшло від Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА. У листі йдеться про підтримку намірів влади міста демонтувати меморіал «Вічний вогонь», який розташований на перехресті вулиць Івана Франка, Лесі Українки, Самбірської та Січових Стрільців. Зокрема у листі зазначено, що необхідно провести перепоховання останків із згаданого місця, адже за розповідями старожилів та інформацією членів організації, свого часу окупаційною владою там було створено кладовище для тих, хто боровся проти самостійної України.

Провести демонтаж меморіалу України, що на 30-році Незалежності України уособлює неіснуючу імперію СРСР, є вмотивованим і відповідає Закону «Про декомунізацію». Закликаємо усі національно-демократичні партії, об’єднання та громадські організації підтримати наміри влади щодо демонтажу цього меморіалу, – йдеться у зверненні.

На місці меморіалу члени Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА пропонують спорудити пам’ятник нашим героям: Андрію Мельнику, полковнику Січових Стрільців або ж Дмитру Грицаю-Перебийносу, шефу штабу УПА.

Подати пропозицію можливо за посиланням: https://consult.e-dem.ua/consultations/301

Фото з мережі Інтернет

Перейти до вмісту