Дрогобицька громада отримала 20 млн.грн на реконструкцію стадіону «Галичина» – роботи стартували

12 Січня 13:02

Дрогобицька громада отримала 20 млн.грн із державного бюджету для реконструкції місцевого стадіону «Галичина» під спортивно-тренувальний молодіжний комплекс. Загальний кошторис проєкту складає 51млн.грн – зазначає керівник КП «Управління капітального будівництва» Василь Бохонок.

Державну субвенцію в розмірі 20 млн.грн. Дрогобичу скерували під завершення 2021року, в листопаді місяці. Як стверджує Василь Бохонок – кошти є перехідними.

Добитися державного фінансування було не так і просто. Це ініціатива міського голови Дрогобича Тараса Кучми, який спільно із народним депутатом України Орестом Саламахою зверталися у все можливі державні інстанції: Державний фонд регіонального розвитку, Міністерство молоді та спорту, облдержадміністрацію тощо. Отримавши сповіщення про скерування субвенції із державного бюджету у розмірі 20 млн.грн, нашим Управлінням було оголошено тендер на старт ремонтних робіт. Перемогу здобула львівська фірма ТзОВ «Трудові ресурси», – розповідає Василь Бохонок.

Роботи на стадіоні уже стартували. За твердженнями керівника «Управління капітального будівництва» – будівельники приступили до ряду робіт пов’язаних із заміною комунікацій, реконструкції трибун, бетонного перектиття тощо.

Загалом за 20 млн.грн.має бути здійснено наступні роботи на стадіоні «Галичина»: реконструкція футбольного поля, реконструкція західної трибуни на 3 тисячі глядачів, відремонтовано приміщення для VIP-персон (запрошені гості на футбольні матчі, медики, тренери тощо), а також спорудження нової трансформаторної підстанції, вишок прожекторного освітлення, заміна зовнішніх комунікацій, благоустрій території та інші, – наголошує Василь Бохонок.

По завершенні усіх ремонтних робіт на «Галичині» є бачення, що на стадіоні тренуватимуться спортсмени футбольних та легкоатлетичних клубів міста, аматори, ветерани. Комплекс також стане базою для тренувань вихованців 9 навчальних закладів, у яких є секції з футболу.

Якщо у 2022 році ми отримаємо другий транш державної субвенції у розмірі 31 млн.грн – то маємо сподівання що до завершення року виконаємо усі ремонтні роботи та здійснимо повну реконструкцію головної футбольної арени міста, – зауважив Василь Бохонок.

Додамо, Дрогобицький стадіон «Галичина» майже із столітньою історією розпочали реконструювати ще напередодні Євро-2012. Однак згодом роботи зупинили, а розпочате будівництво законсервували. Як наслідок футбольне поле заросло бур’янами та перетворилося на руїну.

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту