До Франка на велосипедах: відбувся велопробіг з Дрогобича до Нагуєвич

20 Червня 8:52

Літня пора – час відпочинку та канікул. Щоб зацікавити дітей з користю проводити своє дозвілля та по-новому запізнати Івана Франка, у суботу відбувся велопробіг з Дрогобича до села Нагуєвичі – «Веломандрівка стежками Франка».

Близько півсотні дітей на велосипедах зібралися на площі Ринок. Учасників заїзду привітали міський голова Тарас Кучма та начальниця відділу фізичної культури та спорту Оксана Сотрихіна.

На щасливу дорогу учасників дійства благословив отець Ігор Цмоканич.

Після цього на юних велосипедистів очікувала квест-гра «Безпека на дорозі». Представники патрульної поліції ознайомили учасників з правилами дорожнього руху та правилами безпеки при їзді на велосипеді. По завершенні дітям вручили подарунки.

Відтак чисельна колона рушила до батьківщини Каменяра.

Як зазначає Оксана Сотрихіна, ідея заходу полягає у вихованні та пізнанні любові до Франкового краю крізь призму нових знайомств та нового веломаршруту.

Захід відбувся в рамках проєкту Львівщини «Спортивні канікули», за ініціативи управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації, за підтримки та сприяння відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Дрогобицької міської ради та Дрогобицької СДЮШОР з велоспорту «Медик».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту