До уваги батьків багатодітних сімей, зареєстрованих в селах Дрогобицької МТГ

2 Вересня 16:09

2 серпня 2021 року особові справи багатодітних сімей, які зареєстровані в селах Дрогобицької міської територіальної громади та перебували на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації  передані на облік у відділ сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Розпочато роботу щодо формування бази даних та внесення інформації в реєстр багатодітних сімей Дрогобицької МТГ.

У зв’язку з тим виникає необхідність внесення в реєстр додаткової інформації, такої як:

– навчання дітей (після 18 років) за денною формою навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, для продовження статусу багатодітної сім’ї;

– номери контактних телефонів з метою належного та вчасного інформування  батьків багатодітних родин про діючі місцеві, обласні та державні програми щодо забезпечення оздоровленням та відпочинком дітей з багатодітних сімей, надання та виплати одноразових допомог, залучення до різноманітних заходів, виготовлення та продовження дії посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей, тощо.

Отримати консультацію та надати інформацію можна звернувшись особисто у відділ сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді  та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (каб. № 210) або за телефоном (03244) 2-05-84.

Фото з мережі Інтернет

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту