До розчищення доріг від снігу у віддалених селах Дрогобицької громади залучатимуть підрядні організації

29 Листопада 11:48

Дороги та тротуари Дрогобича, Стебника та сіл громади в зимовий період обслуговуватимуть силами комунальних структур та приватних підрядних організацій.

Про готовність до зимового періоду розповів на понеділковій апаратній нараді директор Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак.

Наближається календарна зима та розпочинаються перші снігопади. Тож комунальники Дрогобича готові до старту зимового сезону та обслуговування доріг та тротуарів, – очищення їх від снігу та посипання піскосумішшю.

З формуванням Дрогобицької об’єднаної громади комунальним структурам додалось роботи, – тепер обслуговувати доводиться 2 міста та 32 села громади. Тому, з метою ефективнішої обслуговування, було прийняте рішення розділити роботу та залучити до процесу приватні підрядні організації, – особливо в віддалених старостинських округах.

«Дороги та тротуари Дрогобича та ближніх сіл будуть обслуговуватись силами СМУ та підрядників, які виграли тендер. В більш віддалених селах нашої громади плануємо залучати приватних підрядників, – підприємців, які працюють там, на місцях, та мають для цього відповідну техніку» – наголосив Ростислав Пошивак.

Таким чином вдастся одночасно охопити в обслуговуванні всю територію громади та ті населені пункти, які є географічно віддаленими від міста.

Служба муніципального управління, яка обслуговуватиме значну частину доріг та тротуарів Дрогобича, вже розставила на вулицях Дрогобича та Стебника ящики з піскосумішшю, яку будуть використовувати для посипання доріг та тротуарів.

У разі сильних снігопадів процес розчищення доріг в громаді підсилюватимуть спецтехнікою ДСНС.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту