Допомога Україні: Тарас Кучма зустрівся з представником грецької місії організації «Лікарі світу»

26 Липня 13:07

Від початку повномасштабного вторгнення росії на терени України, Дрогобич активно працює над залученням міжнародних партнерів для отримання гуманітарної допомоги. Така співпраця має важливе значення у протидії російському загарбнику.

Днями до Дрогобича завітав представник грецької місії міжнародної гуманітарної організації «Лікарі світу» Стратос Чіотіс. Супроводжував гостя депутат Чернівецької обласної ради Олексій Грушко. З гостями міста зустрівся очільник громади Тарас Кучма та його заступник Андрій Ковч.

Сторони говорили про критичну важливість надання якісної та своєчасної медичної допомоги в часі війни. Обговорили не лише необхідність у медичних препаратах та обладнанні, а й в наданні психологічної допомоги людям, які приїжджають з зон активних бойових дій.

Тарас Кучма також наголосив, що важливо розвивати медичну сферу, адже воїнам на фронті психологічно легше, розуміючи, що в тилу медична сфера не стоїть на місці, а фахівці надають якісну допомогу.

Наше завдання, щоб люди, які постраждали від війни могли відчувати себе у комфортних умовах. Щоб якнайшвидше отримали необхідну медичну допомогу, в тому числі і психологічну. Тому ми сподіваємось на плідну та ефективну співпрацю. Адже, якщо лікарі об’єднаються разом, наші захисники та суспільство будуть впевнені, що ми робимо все можливе, — наголосив Тарас Кучма.

Окремо очільник громади розповів, що у Дрогобичі активно приймають на лікування поранених військових та проводять операції на серце. Відтак, виникає гостра потреба у коронарних стентах. У свою чергу представник грецької місії пообіцяв посприяти вирішенню цього питання.

В якості подяки за візит та надану допомогу Тарас Кучма вручив Стратосу Чіотісу сувенірну дрогобицьку сіль у глечику ручної роботи, виготовленому вихованцями Дрогобицької художньої школи та подяку від імені громади.

В межах візиту Стратос Чіотіс побував у Дрогобицькій міській лікарні №1, куди доставив гуманітарну допомогу. Додамо, грецька місія організації «Лікарі світу» вже не вперше допомагає Дрогобичу необхідним медичним забезпеченням.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту