Допомога соціально вразливим верствам населення у час війни

26 Липня 12:42

Війна вносить корективи у життя громад не лише в зоні бойових дій, а й у тилу, де відносно безпечно. Проте стан економіки зазнає суттєвого падіння. Ціни стрімко зростають, а платоспроможність населення зменшується. Особливо це відчувають соціально вразливі верстви населення.

Питання допомоги мешканцям громади, які через війну опинилися у складних життєвих обставинах розглянули на щотижневій нараді у міській раді. Очільник громади Тарас Кучма доручив керівникам структурних підрозділів, які провадять роботу з соціальними категоріями громадян, провести моніторинг осіб, які у ці складні часи потребують допомоги. Відтак, спільно з благодійниками, подбати про надання таким мешканцям громади допомоги у вигляді продуктових наборів чи інших необхідних речей.

Наразі службовці проводять моніторинг серед осіб, які знаходяться на обліку у соціальних службах. Після цього буде розпочато процес формування та надання допомоги.

Нагадаємо, днями, у міській раді Дрогобича, батькам, які виховують шестеро та більше дітей вручили пакунки, які містять продукти харчування, побутову хімію та засоби гігієни.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту