Допомагають наближати Перемогу: місто-побратим Ліпік вчергове передав медичну допомогу Дрогобичу

7 Вересня 14:02

З початком російсько-української війни хорватське місто-побратим Ліпік скеровує та надсилає в медичні установи Дрогобича важливу допомогу. Це і перев’язочні матеріали, і засоби індивідуального захисту, і апарат коагуляції для лікування судин та багато іншого.

Цими днями із хорватського Ліпіка повернулась офіційна делегація Дрогобича, яку очолював міський голова Тарас Кучма.

Дрогобичани в місті-побратимі долучилась до відзначення 166 роковин з дня народження Івана Франка. Із Ліпіка дрогобицька делегація привезла гуманітарний медичний вантаж для КНП «Дрогобицька міська лікарня№1». Медичні вироби місту Котермака вчергове зібрала Асоціація медсестер Ліпіка, зокрема президент асоціації, давній друг Дрогобича Ірина Матієвич.

Медичні вироби призначені для медиків реанімаційного та операційного відділень. Це голки спінальної анестезії, ларингальні маски, трубка велика для відсмоктування, повітроводи, підключний катетор та ряд іншого.

Медичну допомогу цими днями очільник громади Тарас Кучма спільно із керівником охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою передали на баланс КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», зокрема керівнику медичної установи Андрію Коцюбі.

Додамо, десятки років триває налагоджена співпраця між Дрогобичем та хорватським містом-побратимом Ліпік. Із перших днів повномасштабної війни росії проти України – Ліпік, зокрема Асоціація медсестер, збирає та скеровує в місто Котермака важливу гуманітарну медичну допомогу. Таким чином українська діаспора в Хорватії підтримує Україну та допомагає наблизити Перемогу.

Сама ж Ірина Матієвич, уродженка Дрогобича, яка мешкає в Ліпіку. Жінка є головою організації «Українсько-хорватської дружби» в місті-побратимі. Вона веде активну благодійну діяльність та підтримує українську діаспору в Хорватії. Також завдяки зусиллям Ірини Матієвич в Ліпіку кілька років тому було встановлено пам’ятник Іванові Франкові.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту